Moji rodiče využívají služby pana Machálka již léta a proto to byla pro mě jasná volba. Pomohl mi nastavit řád financím přesně podle mých potřeb. Moc si na panu Machálkovi cením jeho lidskost, porozumění, ochotu a také trpělivost, kterou v mém případě nepochybně potřeboval. Určitě budu jeho jméno šířit dál a vřele doporučovat.
Služby pan Machálka využíváme od roku 2003, kdy jako čerství absolventi jsme měli velké oči a prázdné kapsy. Díky jeho širokému přehledu na poli financí a pojištění je celá naše rodina velmi dobře zajištěna i v době kryzí. Vždy usměvavý, ochotný, kdykoli a cokoli zařídit a poradit. A výsledkem je jistota a ušetřené peníze. 5*
Mgr. Machálek je mým finančním poradcem už min. 15 let a mnohokrát mi pomohl v nejrůznějších finančních záležitostech od hypotéky vč. refinancování přes životní pojištění až po povinné ručení. Oceňuji jeho profesionální služby a současně lidský přístup, ochotu a vstřícnost. Plně mu důvěřuji, pomohl mi již v mnoha situacích a proto mohu jeho služby všem doporučit.
Služby finančního poradce p. Machálka jsem začala využívat na doporučení kamaráda a rozhodně nelituji! Už během první schůzky jsme vyřešili financování bydlení, které hořelo. A poté přenastavili další produkty, aby byly (nejen) finančně výhodnější než stávající smlouvy. Nikdy nebyl problém s upřesněním detailů přes telefon. Ochota, spolehlivost, příjemné vystupování. A hlavně žádný nátlak. Doporučuji všem.
- přehled - hledání nejlepšího řešení kombinací produktů
Panu Machálkovi patří náš velký DÍK! Díky jemu rychlému, profesionálnímu a hlavně lidském přístupu máme náš vysněný byt. Pomáhá nadále jak nám, tak celé rodině i známým. Ještě jednou, děkujeme a rozhodně doporučujeme :)
Dušan je mým finančním poradcem mnoho let. Vždy, když bylo potřeba něco poradit, vyřešit a zařídit ( i přes časovou tíseň ), tak to zvládl na výbornou. Mohu jen doporučit. Dušane, ať se ti daří i nadále.
Dušan Machálek je jedním slovem profesionál. Dlouhodobě využíváme jeho služeb a vždy jsme byli spokojení. Je spolehlivý, zodpovědný, vždy ochotný a usměvavý.
O panu Machálkovi mohu mluvit jen v superlativech. Je profesionál a gentleman. Lidský, empatický,ochotný, pohotový a diskrétní. Výborně se orientuje v širokém spektru finančních produktů, pojištění, ale i legislativních změnách promítajících se do této oblasti. Zakázky "šije dokonale na míru". Děkujeme za něj!
Má důležité pozitivní vlastnosti pro výkon funkce poradce - pečlivost, přesnost, schopnost naslouchat problémům klienta, aby následně dokázal navrhnout optimální řešení. Řešil pro mě mnoho případů a vždy byl výsledek na dobré úrovni a byl jsem spokojen. Rád bych doporučil služby tohoto poradce i jiným klientům.
p. Machálek je spolehlivý a ochotný člověk. Můžu jen doporučit.
Pana Machálka můžeme jen doporučit. Přijede, poradí, lidsky vysvětlí, vše zařídí. Nabídne řešení, ale nic nenutí, jako někteří finanční poradci.
Pan Machálek naší rodině pomáhá dlouhodobě. U pana Machálka si cením především spolehlivosti a ochoty řešit i nestandardní požadavky.
U Dušana Machálka oceňuji zejména lidský přístup, spolehlivost a snahu hledat optimální produkt pro potřeby klienta. Jsem maximálně spokojena a vřele jeho služby doporučuji.
Pan Machálek se o naše rodinné finance stará více než deset let. Oceňuji jeho osobní přístup v komunikaci, rozhled ve finančních produktech a zejména snahu o nalezení optimálního řešení konkrétní finanční záležitosti.
Odborně zdatný (výtečný), ochotný. Vždy pomůže a poradí.
S panem Machálkem Jsem naprosto spokojen! Skvělá spolupráce, vždy poradí a je na něj spolehnutí.
Profesionální přístup, vždy ochotný, poradí, má přehled, vřelw doporučuji.
Individuální a lidský přístup jsem spokojený klient přes 9 let.
Dušana můžu všem vřele doporučit. Má úžasný přehled ve finančních produktech, je vždy ochotný vám kdykoliv jen tak poradit a ještě se u toho společně nasmějete. Taky obdivuji jeho vysokou profesionalitu, trpělivost a lidský přístup. Dávám mu 10 z 5 bodů:-)
Velmi pozitivně hodnotím dlouholetou spolupráci, kvalitní a osobní přístup, flexibilitu.
Dušan je mým poradcem dlouhá léta a byl vždycky ochotný poradit, pomoct, najít si čas a najít také řešení. Snaží se vždycky vyjít vstříc. Díky.
Dušana všem doporučuji, spolupracujeme spolu asi od začátku jeho poradenské kariéry. Vždy byl na něj spoleh.
Pan Machálek je spolehlivý a vždy nám vyšel vstříc. Poradil, doporučil...
Spolehlivý.
Duši, kdy zajdem na pivo?
Velmi dobrý finanční poradce. Kdykoli se na něj obrátím, vždy si najde čas a vše vyřešíme.
Patrim k dlouhodobym klientum a jsem opravdu spokojena. Proste "siti na miru" ve financni sfere je moc fajn a kdyz je poradce i kamarad v jedne osobe, je to moc prijemne. Osobni schuzky i rychle vyrizovani vsech moznych zmen vzdy vysly k me spokojenosti.
Pan Machalek je spolehlivy, casove velmi flexibilni a i ve financnich otazkach ma lidsky pristup. Take jsem jeho klientkou pres 15 let a vzdy me nadchne jeho jasne a konstruktivni reseni situace. Je na nej spolehnuti. J.Horakova BSc., Basilej
Myslím, že já a moje rodina jsme byli jedním z prvních klientů Dušana. A dodnes jsme - to hovoří za vše. Jsem rád, že v době přesycené nabídky finančních poradců různé, i pochybné, kvality, mám toho "svého", na kterého se můžu spolehnout nejen po odborné, ale také po lidské stránce. Za sebe doporučuji.
Pan Dušan Machálek je osoba empatická, vždy ochotná pomoci, a to i v často komplikovaných finančních situacích. Je iniciativní, sám nabízí nové možnosti financování hypotéky, stavebního spoření, nové varianty pojištění, zajímá se o každou osobu individuálně a řešení, která navrhuje, doslova "šije" na míru svým klientům. Spolupracujeme s ním od roku 2007 a vždy jsi byli nadmíru spokojeni! G.Coufalová a J. Kubica, Olomouc

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Jak nenaletět finančním upírům!!!

zpracováním osobních údajů